Прем’єр-міністри України

термін повноважень

Прізвище, ім’я та по-батькові
1 14.10.1990 — 02.10.1992 Фокін Вітольд Павлович
2 02.10.1992 — 12.10.1992 Симоненко Валентин Костянтинович (в. о.)
3 12.10.1992 — 22.09.1993 Кучма Леонід Данилович
4 22.09.1993 — 16.06.1994 Звягільський Юхим Леонідович (в. о.)
5 16.06.1994 — 03.03.1995 Масол Віталій Андрійович
6 03.03.1995 — 08.06.1995 (В.о.)
08.06.1995 — 27.05.1996
Марчук Євген Кирилович
7 28.05.1996 — 05.07.1996
05.07.1996 — 11.07.1996 (В.о.)
11.07.1996 — 02.07.1997
Лазаренко Павло Іванович
8 02.07.1997 — 30.07.1997 Дурдинець Василь Васильович (в. о.)
9 16.07.1997 — 22.12.1999 Пустовойтенко Валерій Павлович
10 22.12.1999 — 29.05.2001 Ющенко Віктор Андрійович
11 29.05.2001 — 21.11.2002 Кінах Анатолій Кирилович
12 21.11.2002 — 05.01.2005 Янукович Віктор Федорович
13 07.12.2004 – 28.12.2004,
05.01.2005 – 24.01.2005
Азаров Микола Янович (в. о.)
14 24.01.2005 – 04.02.2005 (в.о.)
04.02.2005 — 08.09.2005
Тимошенко Юлія Володимирівна
15 08.09.2005 — 22.09.2005 (в.о.)
22.09.2005 — 04.08.2006
Єхануров Юрій Іванович
16 04.08.2006 — 23.10.2007
(до 18.12.2007 в.о.)
Янукович Віктор Федорович
17 18.12.2007 – 11.03.2010 Тимошенко Юлія Володимирівна
18 11.03.2010 – 28.01.2014 Азаров Микола Янович
в.о. 28.01.2014 – 27.02.2014 Арбузов Сергій Геннадійович
19 27.02.2014 – 14.04.2016 Яценюк Арсеній Петрович
19 14.04.2016 – ….. Гройсман Володимир Борисович

Comments are closed.