Список Голів Верховної Ради України

№  Прізвище, ім’я та по батькові Обраний Склав повноваження
1.  Кравчук Леонід Макарович 23 липня 1990 5 грудня 1991
2.  Плющ Іван Степанович 5 грудня 1991 11 травня 1994
3.  Мороз Олександр Олександрович 18 травня 1994 12 травня 1998
4.  Ткаченко Олександр Миколайович 7 липня 1998 21 січня 2000
5.  Плющ Іван Степанович 1 лютого 2000 14 травня 2002
6.  Литвин Володимир Михайлович 28 травня 2002 25 травня 2006
7.  Мороз Олександр Олександрович 6 липня 2006 23 листопада 2007
8.  Яценюк Арсеній Петрович 4 грудня 2007 12 листопада 2008
9.  Литвин Володимир Михайлович 9 грудня 2008 12 грудня 2012
10.  Рибак Володимир Васильович 13 грудня 2012 22 лютого 2014
11.  Турчинов Олександр Валентинович 22 лютого 2014 На посаді

Comments are closed.